Одяг для нареченого

Сьогодні весільні салони надають женихам можливість не тільки купити весільний костюм або зшити на замовлення, але й узяти його напрокат. Вам запропонують безліч різних варіантів у якому весільному салоні, залишиться лише вибрати, але і це зовсім нелегке завдання. Перш за все, при виборі костюма для жениха необхідно враховувати його зростання, який може виявитися як гідністю, так і недоліком.
Отже, надмірно високим чоловікам ми рекомендуємо уникати вертикальних смуг і достатку гудзиків на піджаку. Віддайте перевагу просторим штанів і піджака з декількома гудзиками. Для низького нареченого підходящими будуть піджак одного тону і вузькі брюки. Для того щоб заховати зайві кілограми, виберіть подовжені брюки зі стрілкою і вільний піджак, причому однотонного кольору. Широкі плечі допоможе приховати однобортний піджак, який трохи приталений і завужені брюки. На широкій шиї красиво буде виглядати сорочка з завужені коміром і вишуканим краваткою. Однобортний піджак з невеликою кількістю гудзиків буде до лиця худорлявому нареченому. Ідеальним варіантом буде, якщо ви разом з нареченою підберете вбрання в одному салоні, адже обидва ваші наряду повинні гармоніювати один з одним. Сучасний весільний салон пропонують широкий асортимент нарядів для нареченого: класичні костюми, смокінги, фраки, сюртуки і «Візитки». Універсальними можна вважати смокінг і класичний костюм, які підійдуть для будь-якої пори року. До таких класичним варіантам відмінними доповненнями стануть біла сорочка з темною краваткою і туфлі чорного кольору. Смокінг вважається елегантним вбранням завдяки своєрідному покрию та атласними лацканами. Найчастіше чоловіки віддають перевагу чорному смокінгу, хоча можливі й інші варіанти. Фраки також актуальні серед наречених, а от сюртуки і «візитки» ще не так популярні. Але це не означає, що не потрібно брати їх до уваги, не бійтеся експериментів. Після вибору костюма слід підібрати відповідний краватку, метелика або шийну хустку.
Не забувайте і про бутоньєрках, запонках і шпильках, які зроблять ваш образ більш елегантним.Обговорюючи тему весільного вбрання, часто забувають про тенденції чоловічої моди. А вона, між іншим, не відстає від жіночої. Тож блакитний костюм – найкращий вибір для нареченого, який слідкує за модними тенденціями. Можливі варіації не лише з кольором, але й з фасонами. Можна вибрати як костюм, так і трійку. Дуже стильно виглядає наречений в жилетці і сорочці контрастного кольору. Подбайте, аби декоративні деталі збігались у фактурі та кольорах: краватка, комірець на сорочці, годинник з кольоровим ремінцем. Основним аксесуаром нареченого є бутун"єрка.Що ж таке бутоньєрка і яким чином вона пов'язана із весіллям? Бутоньєрка (фр. boutonniere) - одна або декілька квіток або бутонів (зазвичай троянди або гвоздики) в петлиці, аксесуар чоловічого костюму. Зараз бутоньєрку носять лише рідкісні індивідуальності, що підкреслюють свій стиль. За часів Французької революції червона гвоздика в петлиці дворян, що піднімалися на ешафот, символізувала їх безстрашність. На початку XIX століття бутоньєрка стала розпізнавальним знаком дозвільних денді. Без квітки в петлиці, наприклад, не з'являвся на публіці Оскар Уайльд.
В наш час бутоньєрка зустрічається у святковому чоловічому костюмі (наприклад, на весільних урочистостях, на танцювальних балах). Якщо раніше, в якості прикраси використовували одну квітку, зрідка прикрашену різноманітними травами, то зараз бутоньєрка - це ціла композиція з квітів, яка може бути доповнена різноманітними дрібницями: намистинками, сіточкою, гілочками або навіть ягодами. Звичай використання бутоньєрок на весіллі походить ще з часів стародавнього Риму, де наречена на знак любові приколювала до одягу жениха квітку зі свого букета. Пізніше, у слов'ян, наречені плели вінки для своїх суджених. Бутоньєрку наречений прикріплює на лівий лацкан або кишеню костюма. Однак, якщо Ви замовляєте бутоньєрки для всіх гостей, то традиційно ті, хто одружена чи одружений - чіпляють її праворуч, ті хто ні - зліва. Існує традиція, за якою бутоньєркою прикрашає своє плаття наречена. Наречені прикріплюють бутоньєрку на корсет по лінії декольте (збоку, в центрі) або навіть на спідницю сукні. Немає особливих вимог до того, які повинні бути бутоньєрки. Але, звичайно, краще виділити нареченого і підібрати для гостей бутоньєрки трохи менші і скромніші.
Можна так само замовити бутоньєрки, що складаються з таких же кольорів, що й у нареченого, але інших відтінків. Ви можете підібрати бутоньєрку для свідка під колір вбрання свідка. На деяких весіллях, з метою економії, для свідків купують бутоньєрки зі штучних квітів.
Зазвичай бутоньєрку прикріплює наречена після викупу. Наречений дарує їй букет, а вона, на знак любові прикріплює йому квітку. Цю традицію можна обіграти помістивши бутоньєрку в букет нареченої, так щоб вона, як в стародавні часи - подарувала майбутньому чоловіку квітку з свого букета. За традицією - бутоньєрка повинна залишатися в будинку, як сімейна реліквія.